شرایط و قوانین استفاده از خدمات «میکرو آزمون»:

کاربر گرامی لطفاً موارد زیر را جهت استفاده بهینه از خدمات «میکرو آزمون» ملاحظه فرمایید.
ورود کاربران به وب‏‌سایت «میکرو آزمون» و ثبت عضویت یا شرکت در آزمون های آنلاین، در هر زمان به معنی پذیرفتن کامل کلیه شرایط و قوانین «میکرو آزمون» از سوی کاربر است.
لازم به ذکر است شرایط و قوانین مندرج، جایگزین کلیه توافق‏‌های قبلی محسوب می‏‌شود.

قوانین عمومی:
توجه داشته باشید کلیه اصول و رویه‏‌های وب سایت «میکرو آزمون» منطبق با قوانین جمهوری اسلامی ایران، قانون تجارت الکترونیک و قانون حمایت از حقوق مصرف کننده است و متعاقبا کاربر نیز موظف به رعایت قوانین مرتبط با کاربر است. در صورتی که در قوانین مندرج، رویه‏‌ها و خدمات «میکرو آزمون» تغییراتی در آینده ایجاد شود، در همین صفحه منتشر و به روز رسانی می شود و شما توافق می‏‌کنید که استفاده مستمر شما از سایت به معنی پذیرش هرگونه تغییر است.

تعریف مشتری یا کاربر:
مشتری یا کاربر به شخصی گفته می‌شود که با اطلاعات کاربری خود که در فرم ثبت نام درج کرده است، به ثبت عضویت یا هرگونه استفاده از خدمات «میکرو آزمون» اقدام نماید.

ارتباطات الکترونیکی:
هنگامی که شما از خدمات «میکرو آزمون» استفاده می‏‌کنید، عضویت اینترنتی خود را ثبت یا خرید می‏‌کنید و یا به «میکرو آزمون» ایمیل می‏‌زنید، این ارتباطات به صورت الکترونیکی انجام می‏‌شود و در صورتی که درخواست شما با رعایت کلیه اصول و رویه‏‌ها باشد، شما موافقت می‌‏کنید که «میکرو آزمون» به صورت الکترونیکی (از طریق پست الکترونیکی، سرویس پیام کوتاه) به درخواست شما پاسخ دهد.
همچنین جهت اطلاع رسانی رویدادها، خدمات و یا طرح های تخفیفی، امکان دارد «میکرو آزمون» برای اعضای وب سایت ایمیل یا پیامک ارسال نماید. در صورتی که کاربران تمایل به دریافت اینگونه ایمیل و پیامک‌ها نداشته باشند، می‌توانند عضویت دریافت خبرنامه «میکرو آزمون» را در پروفایل خود لغو کنند.
توجه داشته باشید که ۰۹۰۲۵۵۵۹۹۰۹ تنها شماره‌ای  است که «میکرو آزمون» از طریق آن برای کاربران و مشتریان خود پیامک (اس ام اس) ارسال می‌کند. بنابراین ارسال هرگونه پیامک تحت عنوان «میکرو آزمون»، با هر شماره دیگری تخلف و سوء استفاده از نام «میکرو آزمون» است و در صورت دریافت چنین پیامکی، لطفاً جهت پیگیری قانونی آن را به  Info@microazmoon.ir اطلاع دهید.

سیاست‏‌های رعایت حریم شخصی:
«میکرو آزمون»به اطلاعات خصوصی اشخاصى که از خدمات سایت استفاده می‏‌کنند، احترام گذاشته و از آن محافظت می‏‌کند.
«میکرو آزمون»متعهد می‏‌شود در حد توان از حریم شخصی شما دفاع کند و در این راستا، تکنولوژی مورد نیاز برای هرچه مطمئن‏‌تر و امن‏‌تر شدن استفاده شما از سایت را، توسعه دهد. در واقع با استفاده از سایت «میکرو آزمون» ، شما رضایت خود را از این سیاست نشان می‏‌دهید.
همه مطالب در دسترس از طریق هر یک از خدمات «میکرو آزمون» ، مانند لوگو، علائم تجاری، متن، توضیحات، گرافیک، آرم، تصاویر و کپی، داده‌ها و کلیه محتوای تولید شده توسط «میکرو آزمون» جزئی از اموال «میکرو آزمون» محسوب می‏‌شود و حق استفاده و نشر تمامی مطالب موجود و در دسترس در انحصار «میکرو آزمون» است و هرگونه استفاده بدون کسب مجوز کتبی، حق پیگرد قانونی را برای «میکرو آزمون» محفوظ می‏‌دارد.

ثبت عضویت یا شرکت در آزمون های آنلاین:
برای عضویت در سامانه های آزمون آنلاین «میکرو آزمون» نیاز به ثبت نام و پرداخت مبلغ حق عضویت می باشد که از طریق درگاه واسط زرین پال انجام می گیرد. کاربران موظف اند تا کد پیگیری ارائه شده پس از پرداخت را تا پایان مراحل ثبت نام یادداشت نموده تا اگر مشکلی در روند ثبت نام پیش آمد، قابل پیگیری باشد. در غیر این صورت مسئولیت عواقب آن بر عهده کاربر می باشد.

طرح های تخفیفی:
طرح های تخفیفی به منظور عضوگیری بیشتر و در نتیجه جامعه آماری بزرگتر و ایجاد حس رقابت بیشتر، برای کاربران سایت در نظر گرفته شده و در مناسبت های مختلف در صفحه اصلی سایت و سامانه های برگزاری آزمون درج می‏‌شود.