1398030117 login login – میکرو آزمون
شماره همراه
رمز عبور

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اطلاعیه ها ی مهم

اعلامیه های سامانه جامع آزمون های آنلاین میکرو آزمون 

به سیستم جدید آزمون های آنلاین میکرو آزمون خوش آمدید.

آزمون هماهنگ بعدی، در تاریخ 26 و 27 اردیبهشت ماه برگزار خواهد شد.

* از تمام کسانی که بسته های کل آزمون های آنلاین را خریداری کرده اند دعوت می کنیم تا به مدیر سایت پیام دهند تا در گروه های تخصصی مشاوره علوم و ریاضی عضو شوند و تا پایان سال تحصیلی از خدمات مشاوره ای ما استفاده کنن.

** طرح 40+40 :  به مناسبت عید نوروز، آخرین تخفیف سایت ارائه خواهد شد. علاقمندان هنگام ثبت نام با وارد کردن کد تخفیف:  eyd98
می توانند علاوه بر تخفیف 40 درصدی که به صورت پیشفرض روی بسته کل آزمون ها اعمال شده است، از 40 درصد تخفیف بیشتر استفاده کنند و همچنین عضو گروه های تخصصی مشاوره ریاضی و علوم شوند.

*** این آخرین تخفیف در این سال تحصیلی خواهد بود.

کسانی که بسته کل آزمون های هر پایه را خریداری می کنند، در بخش پشتیبانی پیام دهند تا در گروه تلگرامی مخصوص پشتیبانی دروس علوم و ریاضی عضو شوند. (گروه خصوصی و تخصصی ریاضی و علوم با پشتیبانی دبیران مربوطه)

انواع آزمون های آنلاین:

1. آزمون های آنلاین هماهنگ: این نوع از آزمون آنلاین، در روز و ساعت از قبل تعیین شده و بین همه اعضاء سامانه ها برگزار میشه و در رقابتی جذاب و نزدیک، بچه ها با هم رقابت می کنن و در پایان وقت آزمون، نتایج آزمون مثل رتبه در بین شرکت کننده ها، نمره و درصد و پاسخنامه، ارائه میشه. برنامه آزمون ها را اینجا ببینید.

2. آزمون های آنلاین فصل به فصل: در این قسمت ها برای شما از تک تک فصل های کتاب های ادبیات، زبان انگلیسی ، علوم تجربی و ریاضیات، آزمون های تستی قرار داده شده (که البته بانک سوالات ما هر روز در حال آپدیت و بروز شدن هست). و میتونید هر زمان که تمایل داشتید در آزمون آنلاین تستی این دروس شرکت کنید.

تخفیف ویژه 40% : اگر بخواید به صورت یکجا کل آزمون های هماهنگ و فصل به فصل رو تهیه کنید، میتونید بسته کل آزمون های پایه مورد نظر خودتون رو از قسمت ثبت نام در آزمون ها انتخاب کنید و 40% کمتر پرداخت کنید. (این تخفیف بدون نیاز به کد تخفیف فعال می باشد)

توجه: بهترین حالت نمایش سوالات آزمون ها، با استفاده از مرورگر MozillaFirefox می باشد.
 

***راهنمای ثبت نام***

*** برنامه آزمون های آنلاین هماهنگ ***