1401040810 login login – میکرو آزمون
نام کاربری یا ایمیل

اطلاعیه ها ی مهم

اعلامیه های سامانه جامع آزمون های آنلاین میکرو آزمون 

به سیستم جدید آزمون های آنلاین میکرو آزمون خوش آمدید.

* از تمام کسانی که بسته های کل آزمون های آنلاین را خریداری کرده اند دعوت می کنیم تا به مدیر سایت پیام دهند تا در گروه های تخصصی مشاوره علوم و ریاضی عضو شوند و تا پایان سال تحصیلی از خدمات مشاوره ای ما استفاده کنن.

 

کسانی که بسته کل آزمون های هر پایه را خریداری می کنند، در بخش پشتیبانی پیام دهند تا در گروه تلگرامی مخصوص پشتیبانی دروس علوم و ریاضی عضو شوند. (گروه خصوصی و تخصصی ریاضی و علوم با پشتیبانی دبیران مربوطه)

انواع آزمون های آنلاین:

1. آزمون های آنلاین هماهنگ: این نوع از آزمون آنلاین، در روز و ساعت از قبل تعیین شده و بین همه اعضاء سامانه ها برگزار میشه و در رقابتی جذاب و نزدیک، بچه ها با هم رقابت می کنن و در پایان وقت آزمون، نتایج آزمون مثل رتبه در بین شرکت کننده ها، نمره و درصد و پاسخنامه، ارائه میشه. برنامه آزمون ها را اینجا ببینید.

2. آزمون های آنلاین فصل به فصل: در این قسمت ها برای شما از تک تک فصل های کتاب های ادبیات، زبان انگلیسی ، علوم تجربی و ریاضیات، آزمون های تستی قرار داده شده (که البته بانک سوالات ما هر روز در حال آپدیت و بروز شدن هست). و میتونید هر زمان که تمایل داشتید در آزمون آنلاین تستی این دروس شرکت کنید.

تخفیف ویژه 10% : اگر بخواید به صورت یکجا کل آزمون های هماهنگ و فصل به فصل رو تهیه کنید، میتونید بسته کل آزمون های پایه مورد نظر خودتون رو از قسمت ثبت نام در آزمون ها انتخاب کنید و 10% کمتر پرداخت کنید. (این تخفیف بدون نیاز به کد تخفیف فعال می باشد)

توجه: بهترین حالت نمایش سوالات آزمون ها، با استفاده از مرورگر MozillaFirefox می باشد.
 

***راهنمای ثبت نام***

*** برنامه آزمون های آنلاین هماهنگ ***